ZDR WE TARCIA HORA ZA FORMA DA GI NAPRAVA ADMINICTRATORI ILI MODERATORI I DA OPRAVIM TCELIA FORM I DA POKANIM HORA I DA CTANEM IZVECNI

Писане  A-N-G-E-L-A Чет Апр 16, 2009 2:15 am

Писане във форума :

1. Всяко писане на латиница в форума е забранено!
2.Псуването в форума е забранено!
3. Забранено е да се лъже за резултат или нещо ,което е станало ,ако излъжете ще последва наказание.

Профил:

1.Ник - не трябва да съдържа нецензурни думи , иначе ще бъде изтрит !
2.Подпис - не трябва да е твърде голям.
3.Слагането не нецензурирани аватари се наказва.

Разпределяне на участниците в Евро турнирите :

Те се определят от класирането на всички първенства (Англия,Германия,Италия и Испания).
- ШЛ : Взелите от 1 до 4 място(включително) във всички първенства
- Уефа къп : От 5 до 8 място (включително) във всички първенства
- Интертото - От 9 до 12 място (кключително) във всички първенства

Правила на игра:

1.При излизане от мач преди края на 1-вото полувреме ще получите +3 гола наказание от резултата,който е бил преди да излезете!При излизане от мач след края на 1-вото полувреме следва същото наказание,само че с +2 гола!
2.Забранено е използването на Q+W.При използването му губите служебно дадения мач!
3.Забранено е използването на Q+D зад центъра и ако го използвате ще получите служебна загуба!
4.При отказване от някой турнир без осователна причина, ще следва наказание,ние ще преценим какво!
5.Забранено е вартенето от корнер!
6.Не може да се отлагат мачове освен ако нямате основателна причина която сте казали на някой от шефовете.
7.Ако и двамата играчи не са се отнесли сериозно към даден мач и той не е игран се пише служебно ( 0:0 ) ,ако в дадения турнир трябва да има победител ,то той ще биде избран по това колко сериозно сте се отнасяли към мачовете си досега .
8.При служебна победа в даден турнир или първенство,този който е победил служебно има правото да си избере 3-те му голмайстора(ако трябва да се записват).Няма право само да избере 3-ма едни и същи!Пример:(3х Пато)-ГРЕШНО!
(1х-Ибрахимович,1х-Мансини,1х-Бордисо)-ВЯРНО!